Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Yılın Yöneticisi ve Çalışanı Ödül Töreni

Aksaray Valiliği tarafından ilk kez organize edilen, Yılın Yöneticisi ve Çalışanı programıyla Aksaray genelinde çalışan Kamu Kurumlarında görev yapan çalışanlar arasından yapılan değerlendirme sonucunda 10 kurumun yöneticisi ve çalışanı “Yılın çalışanı” ve “Yılın Yöneticisi” olarak seçildi.
Aksaray Valiliğince kurumlar arasındaki çalışmaları değerlendirmek, kamu personelinin çalışmalarını daha verimli, daha özveriyle yapılması, çalışanların toplum gözündeki algısını yükseltmek, moral ve motivasyonlarını yükseltmek, birlik ve beraberliğini pekiştirmesini sağlamak amacıyla “Aksaray yılın çalışanı ve yılın yöneticisi” programı düzenledi. Program kapsamında tüm resmi kurum ve kuruluşlarca çalışan personeller valilik heyeti ve daire müdürleri tarafından değerlendirmeden geçirilerek seçim yönergesi ve kriterler uyarınca komisyon tarafından değerlendirilen 10 yönetici ve çalışana ödül verildi. Aksaray Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ödül töreninde Defterdarlığımız adına yılın yöneticisi alanında aday gösterilen Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Gültekin ERDOĞMUŞ ve yılın çalışanı alanında aday gösterilen Gelir Uzmanı Sayın Muhittin Murat YEMENİCİ’ye dereceye girdikleri için ödülleri Aksaray Valisi Sayın Hamza AYDOĞDU’nun elinden almıştır.

Aksaray Defterdarlığı olarak başarılı çalışmalarından dolayı çalışma arkadaşlarımızı tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz.